Nasze uczennice w Rejonowym Konkursie Plastycznym „Moja pasja”

15-06-2021 18:35

W kwietniu bieżącego roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX  edycji Rejonowego Konkursu Plastycznego „Moja pasja” – edycja internetowa, organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej.

Konkurs miał na celu popularyzowanie twórczej postawy oraz aktywnego spędzania wolnego czasu przez młodzież, kształtowanie umiejętności plastycznych wśród dzieci i młodzieży, przygotowanie świadomego odbiorcy reklamy w ramach edukacji medialnej.

Na lekcjach informatyki uczniowie wykonywali prace w dowolnym programie komputerowym: Word, Gimp, Paint oraz Pivot i PowerPoint.

10 maja 2021 zostały ogłoszone wyniki. Oto one:

Jury konkursu plastycznego w składzie:

Alicja Wilusz Kotwicz – artysta plastyk, nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku: technik reklamy, technik fotografii i multimediów; Anna Maśka – grafik, nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku: technik reklamy, technik fotografii i multimediów; Barbara Pastor – instruktor rękodzielnictwa, animatorka kultury, studentka grafiki komputerowej i multimediów; Sławomir Pilch – fotograf, nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku:  technik fotografii
i multimediów oraz fotograf,  Zbigniew Poraniewski – plastyk, nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku:  technik fotografii i multimediów
oraz reklamy, po obejrzeniu nadesłanych ze szkół podstawowych prac postanowiło przyznać:

W kategorii – grafika komputerowa

Nagrody:

II miejsce – Helena Łopatka

III miejsce – Lena Sikora

Wyróżnienia:  Julia Wyczesany, Agnieszka Gąstała

W kategorii – prezentacje:

Nagrody:

I miejsce – Zuzanna Kostka

III miejsce – Julia Gondko

III miejsce – Natalia Środa

Zdjęcia z rozdania nagród można obejrzeć w zakładce Galeria.

1 czerwca o godzinie 10.00 odbyło się uroczyste wręczenie nagród
 Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!