Przejdź do treści Przejdź do menu

Innowacje

Rok szkolny 2022/2023

  1. Uczący matematyki - „W królestwie matematyki”, klasy piąte
  2. Uczący matematyki - „Matematyka jest wszędzie”, klasy siódme
  3. Uczący matematyki - „Interdyscyplinarny charakter matematyki”, klasy ósme
  4. D. Chrobak, O. Bies-Moniak - „Z ortografią za pan brat” z wykorzystaniem ogólnopolskiego programu Ling dla Szkół, klasy piąte
  5. R. Węgrzyn-Babol - „Rok z książką”, kl. 4c
  6. M. Komorek - „Czytam z klasą - lekturki spod chmurki”, świetlica
  7. A. Bezwiński. - „Nasza szkoła. Miejsce, w którym jesteśmy”, klasy IV-VIII
  8. A. Dendys - „Bezkręgowce są fajne”, kl. 6a
  9. B. Brodka - „Mali Odkrywcy” – eksperymenty chemiczne i obserwacje przyrodnicze”, świetlica
  10. A. Smółka - „Spread the word”, klasa siódma i ósme

Rok szkolny 2021/2022

  1. Izabela Woźniak „Ekozabawy dla ważnej sprawy” - klasa 2b
  2. Patrycja Kańkowska „Czytajmy dla zabawy” - klasa 5c
  3. Błażej Jaszczurowski i uczący matematyki w kl. 5 „W królestwie matematyki” – dla uczniów klas piątych
  4.  Izabela Binek i uczący matematyki w kl. 7 „Matematyka jest wszędzie”- dla uczniów klas siódmych
  5. Elżbieta Myślińska i uczący matematyki w kl. 7 „Interdyscyplinarny charakter matematyki” - dla uczniów klas ósmych
  6. Katarzyna Straub-Jurczyk, A. Smółka „Spread the Word” z języka angielskiego z wykorzystaniem ogólnopolskiego programu Insta.Ling.- dla klas ósmych
  7. Agnieszka Lubos „Twórczo i praktycznie”- klasa 7c

Rok szkolny 2020/2021

  1. Barbara Brodka, Magdalena Czaplińska, Marzena Komorek i Joanna Kóska - kl. 1, 2 i 3 - „Czytam z klasą lekturki spod chmurki”,
  2. Adrianna Głowacka, Agata Trochimiak-Przewoźnik – kl. 1, 2 i 3 – „Pierwsze kroki - program działań wspierających rozwój umiejętności społecznych uczniów”,
  3. Izabela Woźniak - kl. 1b - "Legendarne opowieści historycznej treści",
  4. Agnieszka Lubos - kl. szóste - "Twórczo i praktycznie. Wykorzystanie technik plastycznych i technicznych w życiu codziennym",
  5. Gabriela Byrdziak - kl. starsze - „Młodzi programiści”.

Rok szkolny 2019/2020

Innowacje matematyczne w klasach I – VIII:

  1. Agata Trochimiak – Przewoźnik, Magdalena Czaplińska, Sławomira Wnętrzak, Beata Duczymińka,, Dorota Beczała, Marzena Komorek, Adrianna Głowacka, Izabela Woźniak i Joanna Kóska - kl. 1, 2 i 3 - „Matematyczne zabawy”,
  2. Błażej Jaszczurowski – kl. 4a – „Z matematyką za pan brat”,
  3. Izabela Binek, Błażej Jaszczurowski - kl. 5a, 5b, 5c, 5d – „W królestwie matematyki”,
  4. Łukasz Adamczyk, Izabela Binek, Elżbieta Myślińska - kl. 6a, 6b, 6c, 6d, 6e - „Zastosowanie matematyki w życiu codziennym i na wakacjach”,
  5. Izabela Binek, Elżbieta Myślińska – kl. 7a, 7b, 7c, 7d - „Matematyka jest wszędzie”,
  6. Izabela Binek, Joanna Śpiewak - kl. 8a, 8b „Interdyscyplinarny charakter matematyki”,

Inne:

  1. Agata Trochimiak – Przewoźnik - kl. 1a „Z rodzicami przez rok cały”,
  2. Adrianna Głowacka – kl. 3a - „UMYSŁOWA MOZAIKA - tajniki efektywnego uczenia się drogą do mistrza ortografii”,
  3. Izabela Woźniak - kl. 3b - „RÓŻNE PODRÓŻE – MAŁE I DUŻE”,
  4. Adrianna Głowacka – kl. 3a i 3c – „Zajęcia sportowe – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH”,
  5. Gabriela Byrdziak - kl. 3c i 6e - „Młodzi programiści”,
  6. Adrian Bezwiński - "Fabryka gier".