Przejdź do treści Przejdź do menu

Pracownicy

DYREKTOR SZKOŁY: Jolanta Skrbeńska-Wilczek
WICEDYREKTOR SZKOŁY: Joanna Śpiewak, Agata Trochimiak-Przewoźnik

SEKRETARZ SZKOŁY: Elżbieta Inerowicz, Edyta Jagiełka - Mrozik

KIEROWNIK ADMINISTRACJI: Monika Gomółka

INSPEKTOR DANYCH OSOBOWYCH: Gabriela Liczewska 

w zastępstwie - Olga Bies-Moniak

NAUCZANIE ZINTEGROWANE: Dorota Beczała, Barbara Brodka, Beata Duczymińska, Adrianna Głowacka, Ewa Juszczyszyn, Małgorzata Kajzer, Joanna Kóska, Magdalena Lubieniec Ewelina Solowska, Agata Trochimiak - Przewoźnik

JĘZYK POLSKI: Ewa Polaczek, Renata Węgrzyn - Bąbol, Dorota Chrobak, Olga Bies-Moniak, Monika Godlewska

MATEMATYKA: Izabela Binek, Błażej Jaszczurowski, Elżbieta Myślińska, Joanna Śpiewak

FIZYKA: Joanna Sztuka-Janik

CHEMIA: Alicja Hałas

PRZYRODA/BIOLOGIA: Anna Dendys, Barbara Brodka

GEOGRAFIA: Ewa Gabryś

HISTORIA: Adrian Bezwiński, Roman Orawczak

WOS: Roman Orawczak

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA: Marcin Leżański

JĘZYK ANGIELSKI: Katarzyna Damek - Krzemieńska, Agnieszka Lubos, Ilona Prus, Anna Smółka

JĘZYK NIEMIECKI: Mateusz Łożyński

JĘZYK WŁOSKI: Bogusława Gac-Salmeri

MUZYKA: Katarzyna Lazar - Kopeć, Patryk Molenda

PLASTYKA: Renata Boratyńska

EDUKACJA INFORMATYCZNA:

klasy 1- 3 - Gabriela Byrdziak, Joanna Romańska, Agata Trochimiak-Przewoźnik

INFORMATYKA:

klasy 4-8 - Gabriela Byrdziak, Izabela Binek

TECHNIKA: Joanna Romańska, Katarzyna Lazar - Kopeć

WYCHOWANIE FIZYCZNE: Paweł Gorzelak, Katarzyna Fuczik, Leszek Justyniak, Elżbieta Kubizna, Dorota Pietrzykowska - Nawrot

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE: Agnieszka Krzempek, Beata Pawlus-Dusik

RELIGIA: Ewa Liberadzka, Beata Pawlus - Dusik, Alicja Zoń-Maśka

ETYKA: Renata Węgrzyn-Bąbol

PEDAGOG: Gabriela Liczewska, Agnieszka Krzempek, Iwona Imielska, Dorota Bartnicka

PSYCHOLOG: Tomasz Mrowiec

BIBLIOTEKA: Patrycja Kańkowska, Sławomira Wnętrzak

ŚWIETLICA SZKOLNA: Dorota Beczała, Barbara Brodka, Magdalena Cholewa, Katarzyna Fuczik, Adriana Jachnicka, Małgorzata Kajzer, Magdalena Kaproń, Marzena Komorek, Elżbieta Kubizna,  Magdalena Lubieniec, Mateusz Łożynski,  Beata Pawlus-Dusik,  Ewelina Solowska, Justyna Witas

ZAJĘCIA REWALIDACYJNE: Monika Naściszewska, Paweł Gorzelak, Adrianna Głowacka, Marta Jafernik, Gabriela Liczewska, Jakub Ryłko, Agata Trochimiak-Przewoźnik, Mariusz Stec, Tomasz Mrowiec

LOGOPEDA: Marta Jafernik

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY: Marzena Komorek, Olga Bies-Moniak, Adrianna Jachnicka

PIELĘGNIARKI: Danuta Gocal, Jadwiga Hańderek