Pracownicy

DYREKTOR SZKOŁY: Jolanta Skrbeńska-Wilczek
WICEDYREKTOR SZKOŁY: Gabriela Liczewska, Joanna Śpiewak

SEKRETARZ SZKOŁY: Elżbieta Inerowicz, Edyta Jagiełka - Mrozik

KIEROWNIK ADMINISTRACJI: Monika Gomółka, Maria Juraszek - Gąsior

NAUCZANIE ZINTEGROWANE: Dorota Beczała, Magdalena Czaplińska, Beata Duczymińska, Adrianna Głowacka, Ewa Juszczyszyn, Marzena Komorek, Joanna Kóska, Agata Trochimiak - Przewoźnik, Sławomira Wnętrzak, Izabela Woźniak

JĘZYK POLSKI: Ewa Polaczek, Renata Węgrzyn - Bąbol, Dorota Chrobak, Olga Bies-Moniak, Monika Godlewska

MATEMATYKA: Łukasz Adamczyk, Izabela Binek, Błażej Jaszczurowski, Elżbieta Myślińska, Joanna Śpiewak

FIZYKA: Joanna Sztuka-Janik

CHEMIA: Alicja Hałas

PRZYRODA/BIOLOGIA: Joanna Anczakowska, Anna Dendys

GEOGRAFIA: Anna Dendys

HISTORIA: Adrian Bezwiński, Roman Orawczak

WOS: Roman Orawczak

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA: Marcin Leżański

JĘZYK ANGIELSKI: Katarzyna Damek - Krzemieńska, Joanna Kasztura, Agnieszka Lubos, Ilona Prus, Anna Smółka, Katarzyna Straub - Jurczyk

JĘZYK NIEMIECKI: Mateusz Łożyński

JĘZYK WŁOSKI: Bogusława Gac-Salmeri

MUZYKA: Katarzyna Lazar - Kopeć

PLASTYKA/ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE: Joanna Garus - Balcer, Agata Boińska

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE:

klasy 1- 3 - Gabriela Byrdziak, Agata Trochimiak-Przewoźnik, Magdalena Czaplińska, Adrianna Głowacka, Izabela Woźniak

klasy 4-8 - Gabriela Byrdziak, Izabela Binek

ZAJĘCIA TECHNICZNE: Joanna Romańska, Katarzyna Lazar - Kopeć

WYCHOWANIE FIZYCZNE: Agnieszka Bryniarska-Briss, Paweł Gorzelak, Katarzyna Fuczik, Leszek Justyniak, Elżbieta Kubizna, Dorota Pietrzykowska - Nawrot

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE: Agnieszka Krzempek, Ewa Kozieł

RELIGIA: Ewa Liberadzka, Beata Pawlus - Dusik, Alicja Zoń-Maśka

ETYKA:

PEDAGOG: Jolanta Skrbeńska - Wilczek, Gabriela Liczewska, Agnieszka Krzempek, Gabriela Zielonka, Łukasz Adamczyk

PSYCHOLOG: Tomasz Mrowiec

BIBLIOTEKA: Patrycja Kańkowska, Joann Romańska

ŚWIETLICA SZKOLNA: Jolanta Biel, Barbara Brodka-Gluza, Adriana Jachnicka, Marta Jafernik, Joanna Kóska, Joanna Kasztura, Marzena Komorek, Justyna Witas

ZAJĘCIA REWALIDACYJNE: Monika Naściszewska, Bożena Skokan, Paweł Gorzelak, Adrianna Głowacka, Marta Jafernik, Izabela Woźniak, Gabriela Liczewska, Beata Duczymińska, Jakub Ryłko

PIELĘGNIARKI: Danuta Gocal, Jadwiga Hańderek