Akcja "Niepodległość"

18-11-2020 18:56

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

AKCJA „NIEPODLEGŁOŚĆ”

W tym roku dzień 11 listopada podobnie jak rzeczywistość wokół  miał inny przebieg niż zwykle. Tłumne uroczystości, pikniki historyczne i wydarzenia kulturalne tym razem nie mogły się odbyć. Atmosferę wspólnego świętowania musiała zastąpić radość manifestowana jedynie w gronie najbliższych. Jednak nawet we własnych domach mogliśmy pamiętać o naszym listopadowym narodowym święcie. Stąd pomysł panów Adriana Bezwińskiego i Romana Orawczaka na szkolną akcję "Niepodległość". Uczniowie naszej szkoły pokazali, że pamięć o wydarzeniach sprzed ponad stu lat może przybrać wiele różnych form. Jesteśmy zachwyceni Waszym zaangażowaniem i wyobraźnią. Oto galeria wybranych pomysłów: