Świąteczna niespodzianka dla Polskiej Szkoły w Koszarzyskach

Świąteczna niespodzianka uczniów klasy 3a

Czas pandemii utrudnił nam współpracę z zaprzyjaźnioną społecznością Polskiej Szkoły na Zaolziu. Chcąc jednak sprawić trochę radości naszym znajomym w tym trudnym czasie, przygotowaliśmy w niecodziennych okolicznościach niespodziankę. Jest to wirtualna tablica w świątecznym nastroju.  To różnorodne prace przygotowywane w warunkach  nauki zdalnej. Wykorzystaliśmy wiele umiejętności, które zdobyliśmy na lekcji informatyki, plastyki, muzyki, języka polskiego  i zaprezentowaliśmy się w roli pomocników podczas  świątecznych przygotowań. Umieściliśmy też zdjęcia uczniów i bielskich fotoreporterów.

Mamy nadzieję, że nasza niespodzianka wywoła uśmiech i wprawi w świąteczny nastrój 😊

- kliknij