Dla uczniów

Jesteśmy głośni, weseli, radośni a czasem wrażliwi, dziwni, leniwi, smutni, poważni. Każdy z nas jest "jakiś", każdy z nas jest "inny". Nie oceniaj surowo siebie, nie oceniaj zbyt łatwo innych. Reaguj na hejt! Bądź sobą, a jeśli to trudne i jest Ci źle poszukaj odpowiedzi i pomocy. Jeśli możesz – porozmawiaj z rodzicem, jeśli nie – z ulubionym nauczycielem lub pedagogiem szkolnym. Jeśli wolisz zachować anonimowość – zadzwoń pod bezpłatny numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży bądź napisz maila, poczatuj. Poszukaj pomocy, dbaj o siebie!