07-01-2020 8:00

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 przypomina, że w dniu 09.01.2020 r. odbędą się zebrania z rodzicami.

Porządek zebrań:

(ul. Osuchowskiego)

1. Rodzice uczniów klas I (sala 20) , godz. 16.30 - warsztaty z A. Głowacką i M. Jafernik "Kształtowanie umiejętności motywowania dziecka do podejmowania różnorodnych działań edukacyjnych" (potem spotkania z wychowawcami).

2. Rodzice uczniów klas 2a, 2b, 2c, 3b, 3c, godz. 16.30.

3. Rodzice uczniów klasy 3a, godz. 17.00.

4. Rodzice uczniów klas 4a, 5a,  5b, 5c, 5d (sala 17) godz. 16.30 - prelekcja nt. cyberprzemocy z policjantem (potem spotkania z wychowawcami).

(ul. Asnyka)

1. Rodzice uczniów klas 8a, 8b (sala 206), godz. 16.45 - prelekcja dot. odpowiedzialności karnej nieletnich z D.Krzywizną  (potem spotkania z wychowawcami).

2. Rodzice uczniów z klas 6 i 7 godz. 17.30.