Zaproszenie do udziału w Esportowym Turnieju FIFA23

23-05-2023 13:35

17 CZERWCA 2023 ODBĘDĄ SIĘ ESPORTOWE MISTRZOSTWA FIFA23 BIELSKA-BIAŁEJ.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PONADPODSTAWOWYCH MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ DO UDZIAŁU W TURNIEJU FIFA23.

Data: 17-06-2023.
Miejsce: ZSSiO, 43-300 Bielsko-Biała, Ul. Filarowa 52. (Aula szkolna).
Godzina rozpoczęcia: 9:00.

Patronat: Jarosław Klimaszewski
Prezydent Miasta Bielska-Białej

UWAGA! Aby uczestniczyć w turnieju należy przesłać wstępne zgłoszenie elektroniczne oraz dostarczyć zgody do udziału w Turnieju.

Adres email do korespondencji: turnieje@esportpolska.org

Szczegółowe informacje, regulamin turnieju oraz zgody na udział znajdują się na stronie: