Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

22-06-2020 16:34

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z poważnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było zwyczajne, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość.
Przed nami zakończenie roku szkolnego. Pracowaliśmy wszyscy wytrwale, uczniowie, rodzice i my nauczyciele.
W związku z wytycznymi obowiązującym na terenie naszego kraju nie można zorganizować tradycyjnego zakończenia roku szkolnego. Nauczyciele pożegnają się ze swoimi podopiecznymi na spotkaniach online , w wyznaczonym przez nich terminie.
W piątek, 26 czerwca 2020 roku, uczniowie klas I- VII otrzymają świadectwa szkolne zgodnie z załączonym harmonogramem.

Harmonogram - szczegóły