Zabawki ratują zwierzaki – dajemy rzeczom drugie życie

29-11-2022 8:24

Nasi szkolni Wolontariusze, zawsze gotowi do pomocy w szczytnych celach, w sobotę 26 listopada wzięli udział w Charytatywnym Kiermaszu Zabawek zorganizowanym przez Fundację Arka w Galerii Sfera II. Uczniowie przez cały dzień dbali o wygląd stoiska, służyli radą przy wyborze puzzli, gier, maskotek i zabawek, a także zachęcali do zakupu kalendarza na 2023 rok z dwunastoma historiami psów z bielskiego schroniska, historiami o szczęśliwym zakończeniu, czyli sfinalizowanymi adopcją.

Pieniądze ze sprzedaży kiermaszowej zawsze przekazywane są na wsparcie lokalnych organizacji pomagających zwierzętom - tym razem jest to Domdlapsa.

Razem możemy zdziałać wiele dobrego!