Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego z okazji Dnia Ziemi "COŚ ŁADNEGO Z (PRAWIE) NICZEGO"

27-04-2021 13:35

1 miejsce Wiktoria Smutrykowska 3a

2 miejsce Julianna Rodak 1c

3 miejsce Bruno Boczkowski 1c

3 miejsce Mikołaj Roszak 1c

Wyróżnienie:

Karolina Zajda 1a

Liliana Ludwa 1c

Michail Sych 1c

Władysław Parzyk 1c

Wiktoria Łusińska 2a

Tomasz Kasperek 3a

Klasy IV-V

1 miejsce Alisa Skorikova 5a

2 miejsce uczeń klasy 5a

3 miejsce Mikołaj Pogwizd 5a

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymują dyplomy, a dla uczniów, którzy zajęli miejsca od I do III oraz otrzymali wyróżnienia II przewidziane są także dodatkowe nagrody rzeczowe.

Dzieci i rodzice będą mogli odbierać dyplomy i nagrody od czwartku 29 kwietnia 2021 z sekretariatu przy Osuchowskiego 8.

NAGRODZONE PRACE KONIECZNIE OBEJRZYJCIE W GALERII!