Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego na OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ dla kl. I - III

21-12-2020 11:24

KLASY PIERWSZE

1 miejsce: Karolina Zajda 1a

2 miejsce: Julia Duźniak 1a

3 miejsce: Kacper Chorosz 1a

Wyróżnienie: Dawid Pruś 1c

KLASY DRUGIE

1 miejsce: Hanna Pękala 2b

2 miejsce: Agnieszka Kołaczyk 2c

3 miejsce: Wiktoria Łusińska 2a

Wyróżnienie: Łucja Skórzak 2a

KLASY TRZECIE

1 miejsce: Kornel Turek 3b

2 miejsce: Filip Ziołek 3a

3 miejsce: Amelia Kaproń 3a

Wyróżnienie: Hanna Zuber 3a

GRATULUJEMY!

KONIECZNIE OBEJRZYJCIE W GALERII!

Dzieci będą mogły odebrać na portierni dyplomy i nagrody (dyplomy dla wszystkich dzieci, dyplomy i nagrody dla miejsc 1-3 i wyróżnienia):

we środę 23 grudnia,

w poniedziałek 28 grudnia,

lub po feriach od 18 stycznia.