Szkolny Konkurs Plastyczny z okazji Dnia Ziemi "COŚ ŁADNEGO Z (PRAWIE) NICZEGO"

13-04-2021 17:53

Drodzy uczniowie SP 3!

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Plastycznym

z okazji Dnia Ziemi "COŚ ŁADNEGO Z (PRAWIE) NICZEGO"

Zapoznajcie się z regulaminem konkursu:

1. Adresaci i organizator:
  2. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III oraz IV-V Szkoły Podstawowej
    nr 3 im. Macierzy Szkolnej w Bielsku-Białej.
  3. Organizatorem konkursu jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Macierzy Szkolnej w Bielsku-Białej. Koordynatorami konkursu są nauczyciele: Barbara Brodka, Magdalena Czaplińska, Marzena Komorek i Joanna Kóska.

1. Cele konkursu:
  • zachęcenie do myślenia na temat ponownego zastosowania odpadów,
  • wzrost wiedzy na temat surowców wtórnych, recyklingu oraz dbania o środowisko,
  • zachęcenie do tworzenia i prezentowania własnej twórczości artystycznej,
  • rozwijanie wyobraźni,
  • kształtowanie umiejętności manualnych,
  • kształtowanie poczucia estetyki.

• Zasady uczestnictwa:
  1. Czas trwania konkursu: od 14.04.2021r. do 23.04.2021r.
  2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie przestrzennej pracy z surowców wtórnych.
  3. Technika pracy: dowolna (prace mogą być wykonane z różnorodnych surowców wtórnych, np. metale, szkło, makulatura, tworzywa sztuczne itd., wg inwencji twórczej Autora,).
  4. Jeden uczestnik może przekazać jedną pracę.
  5. Praca powinna być wykonana samodzielnie, może być wykonana pod nadzorem rodzica lub nauczyciela.
  6. Zdjęcie pracy należy przesłać na adres mailowy koordynatora konkursu
    do 23 kwietnia (wpisując w tytule "Coś ładnego z (prawie) niczego"):
  • klasy 1-3: Marzena Komorek, Joanna Kóska: marzena.komorek@gmail.com
  • klasy 4: Magdalena Czaplińska: czaplinska5@gmail.com
  • klasy 5: Barbara Brodka: brodkabasia@gmail.com
  1. Uczniowie, którzy zdobyli 1, 2 i 3 miejsce (trzy miejsca z klas I-III, trzy miejsca z klas IV-V) otrzymają dyplomy i upominki rzeczowe.
  2. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  3. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie szkoły https://sp3bb.pl/
    do 27.04.2021r.