SZKOLNA LIGA ZADANIOWA

16-05-2023 9:21

W Międzyszkolnym Konkursie "Szkolna Liga Zadaniowa" wystartowało 9 zespołów z 4 szkół.

Do II etapu przeszło 5 drużyn.

Etap drugi składał się z części teoretycznej oraz praktycznej, w oparciu o którą udało się wyłonić Mistrzów w dziedzinie Fizyki, Matematyki, Biologii, Geografii, Chemii

Wyniki części teoretycznej:

I miejsce Maria Goryl, Zuzanna Plewa SP 3

II miejsce Maja Markiewicz, Klaudia Wieją SP 1

III miejsce Kaja Kraus, Magdalena Bieniek SP 1

Podczas zmagań naukowych był czas  na poczęstunek i wymianę doświadczeń.  Konkurs przebiegał w miłej, przyjaznej rywalizacji, a nagrody wywołały uśmiech zadowolenia.

Szkoła Podstawowa nr 1 dostała na pamiątkę ślimaka afrykańskiego z naszej szkolnej hodowli, który otrzymał imię Mikroskop.

Kolejna edycja już za rok. Zapraszamy do udziału 🙃