Szanuj energię chroń klimat - JESIEŃ - kl. 4 - 8

30-11-2022 10:21

W ramach konkursu "Szanuj energię, chroń klimat" w dniu 28. 11. 2022r.  uczniowie z klasy 4 i 5 udali się na ścieżkę edukacyjną do Cygańskiego Lasu na Ścieżkę edukacyjną – park w Cygańskim Lesie, wykonując zadanie konkursowe nr: !-6-o.

Podczas trasy uczniowie mieli możliwość obserwacji przyrody oraz wykonania  zdjęć, dokumentując tym samym przebyty szlak. Na zakończenie zatańczyli eko- taniec i zaśpiewali piosenkę przyrodniczą " Już październik".

Oto zdjęcia z wyprawy.

A to eko-taniec do piosenki.