Święty Mikołaj na Kresach

05-12-2022 9:16

Pięknie dziękujemy Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za zaangażowanie w akcję Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach!

Dzięki Wam przygotowaliśmy dla naszych rodaków mieszkających w okolicach Lwowa 14 paczek wypełnionych artykułami papierniczymi, szkolnymi i słodyczami.

W piątek 2 grudnia Wolontariusze SP3 pomogli organizatorom akcji (Towarzystwu Patriotycznemu Kresy w Częstochowie i Delegaturze KO w Bielsku-Białej) w przygotowaniu prezentów, zarówno tych od nas jak i od innych szkół z Bielska i okolicy, do transportu. TIR gotowy do drogi!