Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Sukcesy naszych uczniów

05-03-2024 11:33

29 lutego 2024 zespół uczniów naszej szkoły w składzie:

  1. Magdalena Gajny
  2. Martyna Solich 
  3. Krzysztof Smala 

brali udział w konkursie "Deutsch-Land czyli wędrówka po landach, edycja VIII - Co wiesz o mieście Regensburg"

Zajęli fantastyczne 1 MIEJSCE!

Konkurs organizowany był w Szkole Podstawowej im  Jana Brzechwy w Kobiórze przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział Katowice przy współpracy z Konsulatem Generalnym Republiki Federalnej Niemiec we Wrocławiu, który również był sponsorem konkursu i warsztatów.

Dzięki wygraniu eliminacji nasza szkoła awansowała do finału we Wrocławiu, który odbędzie się 22 maja 2024.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!