Sukcesy naszych uczniów

24-06-2021 17:07

22 czerwca 2021r. odbył się finał XI edycji miejskiego konkursu "Szanuj energię, chroń klimat".

Uroczystość podsumowania wyników i rozdania nagród odbyła się w Teatrze Polskim.

W I filarze Rafał Kulka (uczeń klasy 7a) zdobył 12 miejsce (z 3554 aktywnych graczy).

W II filarze Alicja Kulka i Karolina Zajda (uczennice klasy 1a) zdobyły ex aequo 1 miejsce (z ponad 500 nadesłanych prac).

Nasza szkoła otrzymała certyfikat "Szkoła z dobrą energią".

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w konkursie uczniom i rodzicom.