Sukcesy naszych młodszych uczniów

04-04-2022 18:44

30 marca br. odbyło się ogłoszenie wyników w Międzyszkolnym Konkursie VII edycji z cyklu "Postacie filmowe i bajkowe: Bohaterowie kultowych bajek Disneya" org. przez Dom Kultury MIKRA.

Uczniowie naszej szkoły zdobyli następujące nagrody i wyróżnienia:

w kategorii klas I-III szkół podstawowych:
I miejsce – Liwia Gore, klasa 1a
II miejsce – Łucja Skórzak, klasa 3a
III miejsce – Marlena Urbaniec, klasa 3c

Do wystawy pokonkursowej zostali zakwalifikowani:
Karol Kanafek, klasa 1a

Zofia Małecka, klasa 3a

Karolina Zajda, klasa 2a

Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom i Uczestnikom!