Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Sukces naszych uczniów

04-12-2023 13:26

3 grudnia 2023 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Zbigniewa Pietrzykowskiego w Bielsku-Białej odbył się pod patronatem prezydenta Jarosława Klimaszewskiego Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaki rządzą.

Drużyna z naszej szkoły zajęła zaszczytne II miejsce.

Gratulujemy!