Ślubowanie uczniów klas pierwszych

19-10-2021 17:58

13 października 2021 r w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH.

W świetlicy szkolnej, zebrali się w pełnej gali wszyscy, którzy mieli stać się członkami społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 3 w Bielsku- Białej. W obecności Dyrekcji, dzieci złożyły przysięgę, której towarzyszył bardzo podniosły i uroczysty nastrój. Przed pocztem sztandarowym pierwszacy ślubowali być dobrym Polakiem, godnie reprezentować swoją szkołę, swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Po części oficjalnej uczniowie klas pierwszych zaprezentowali się w krótkim programie  artystycznym. Całą imprezę przygotowali uczniowie klas drugich, którzy również pokazali swoje umiejętności i talenty aktorskie. Na zakończenie dzieci otrzymały drobne upominki.

Kochane Pierwszaki!

Cieszymy się, że jesteście już pełnoprawnymi uczniami. Życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia!

Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością.

Zachęcamy do oglądnięcia zdjęć z tej uroczystości w GALERII.