Opłata za obiady za miesiąc wrzesień

31-08-2022 16:00

Uwaga!

W związku ze zmianą systemu żywienia uczniów w bielskich szkołach korzystanie z posiłków na dotychczasowych warunkach będzie obowiązywało do 9 września 2022.

Opłata za obiady za miesiąc wrzesień 2022 wynosi -

6 dni żywienia x 12 zł = 72 zł.

Rodzice uczniów klas I - V opłatę wpłacają na konto BOŚ Banku:  61 1540 1261 2001 7243 3101 0001

PPUH Małgorzata Dańko-Gacek.

Wszelkich informacji dotyczących obiadów udziela ajent pod numerem telefonu: 502 730 734.

Uczniowie klas VI - VII w sprawie obiadów zgłaszają się do ajenta prowadzącego stołówkę przy ul. Asnyka.