Okresowe zamknięcie szkoły

11-03-2020 12:43

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 informuje, że zgodnie z decyzją Pana Premiera Mateusza Morawieckiego o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych, w dniach od 16 marca 2020 do dnia 25 marca 2020 szkoła będzie zamknięta.

W dniach 12 i 13 marca 2020 w godzinach pracy szkoły,  będą zorganizowane zajęcia opiekuńcze dla uczniów, którym rodzice nie będą mogli zabezpieczyć opieki w domu.

Jednocześnie przypominamy, że rodzicom dzieci w wieku do lat 8, będzie przysługiwał dodatkowy zasiłek opiekuńczy w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia szkoły (specjalna ustawa dotycząca szczególnych rozwiązań w walce z epidemią koronawirusa).

Proszę też o zapoznanie się z informacjami zawartymi na stronie :