Obchody Święta Niepodległości w naszej szkole

09-11-2021 18:03

11 listopada 2021 roku przypada 103 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości,

Dla wszystkich Polaków, w tym uczniów naszej szkoły, to bardzo ważne święto. 10 listopada o godzinie 11.11 wszystkie klasy odśpiewają hymn Polski "Mazurek Dąbrowskiego", a następnie zapoznają się z przygotowanymi przez kolegów programami artystycznymi.

Uczniowie świetlicy szkolnej, z klasy trzeciej, uczcili ten ważny dla każdego Polaka dzień piosenką pt. "Dziewczyna z granatem" .

Warto posłuchać.

Uczniowie klasy 5a przygotowali intrygującą inscenizację dla klas III - V.

Obejrzyjcie.

Uczniowie klasy 7a przygotowali apel dla klas VI - VIII.

Obejrzyjcie.