Nagroda dla pani Joanny Sztuki-Janik

16-12-2022 9:58

Polskie Towarzystwo Fizyczne honoruje wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauczania fizyki Nagrodą PTF im. Grzegorza Białkowskiego dla Nauczycieli Fizyki

Nagrodę przyznaje się w 3 stopniach (Nagroda I stopnia, Nagroda II stopnia i  Nagroda III stopnia).

Nagroda jest przyznawana za wybitną działalność dydaktyczną i wychowawczą nauczycielom fizyki oraz wychowawcom w placówkach oświatowo-wychowawczych i kształcenia ustawicznego.

Honoruje ona ponadstandardowe wyniki nauczania fizyki, autorstwo podręczników, autorstwo opracowań metodycznych, wprowadzanie innowacyjnych metod nauczania.

Nagrodę PTF I stopnia im. Grzegorza Białkowskiego dla Wyróżniających się Nauczycieli i Medal Grzegorza Białkowskiego

w roku 2022 otrzymała

mgr Joanna Sztuka - Janik (Szkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku-Białej)

za rozbudzanie wśród uczniów zainteresowania fizyką oraz znaczące osiągnięcia w pracy z młodzieżą.

GRATULUJEMY!