Przejdź do treści Przejdź do menu

"Koduj z Gigantami" - największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce

03-01-2023 15:50

9 stycznia 2023 ruszają zapisy na "Koduj z Gigantami" - największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce. 

“Koduj z Gigantami: Retroprogramowanie” to już 12. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem tematem przewodnim będzie programowanie gier. W trakcie zajęć, oprócz tajników wiedzy z kodowania, zostaną przybliżone 2 światy gier komputerowych i wideo - tych popularnych dziś wśród dzieci i młodzieży oraz tych, w które jako dzieci, grali ich rodzice.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online.

Akcja potrwa od 4 do 26 lutego 2023 roku. Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl.      

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów - entuzjastów nowych technologii oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z programowaniem. Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 6 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Giganci Programowania są globalnym partnerem Microsoft dla Edukacji.