"Jesień - pora wesoła”- klasowy konkurs recytatorski w 3c

07-10-2024 9:18

,,Dla mnie jesień to pora wesoła, roześmiana i gwarna jak szkoła. Lśniąca skórką kasztana na trawie, w odlot ptaków wpatrzona ciekawie.”

4 października w klasie 3c odbył się klasowy konkurs recytatorski, podczas którego uczniowie recytowali wiersz Marka Głogowskiego ,,Pora wesoła”. Swój występ przed klasą wzbogacali poprzez gesty, stroje oraz rekwizyty. Wszyscy uczestnicy otrzymali gromkie brawa oraz drobne upominki. Spośród uczestników wychowawca wyróżnił trójkę uczniów:

I miejsce: Mira Nihil

II miejsce: Maksymilian Kocjan

III miejsce: Leon Francuz

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom!