Informacje dla rodziców i uczniów przyszłorocznych klas pierwszych

04-06-2020 13:43

Drodzy Uczniowie przyszłorocznych klas pierwszych

Niedługo powitamy  Was w naszej szkole. Czekamy na to z niecierpliwością. Razem rozpoczniemy edukacyjną przygodę  i zgłębimy tajemnice wiedzy.

Aby każdy z Was  mógł się właściwie przygotować do nowego wyzwania , podajemy spis potrzebnych przyborów.

Życzymy sukcesów!

SPIS

• Podręczniki i materiały ćwiczeniowe będą na Was czekały w szkole.
  • Wyprawka szkolna:
  • przybory szkolne:

- tornister (najlepiej) z usztywnionymi plecami,

- piórnik z wyposażeniem : 2 ołówki średniej twardości, kredki ołówkowe z miękką minką, 4 cienkopisy (oprócz żółtego, granatowego), gumka, temperówka, nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami, klej w sztyfcie, pióro (nie kulkowe), linijka,

- zajęcia plastyczno-techniczne: 2 duże bloki techniczne, 2 bloki małe rysunkowe, 2 bloki duże rysunkowe, 1 mały blok techniczny kolorowy, farby plakatowe, pastele tłuste 24 kolory, kredki świecowe, mały papier kolorowy, mały papier kolorowy samoprzylepny, teczka zwykła papierowa na gumkę  2 sztuki- należy je podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka, plastelina 24 kolorowa, bibuła marszczona mix kolorów format: 25x200 cm "krótka" ofoliowana, bibuła gładka w bloku, kubek na wodę, 2 pędzle o różnej grubości,

- zeszyty: 16- kartkowy bez marginesów w cienkie linie, 2 x 16- kartkowy w kratkę bez marginesów KARTKI POWINNY BYĆ GRUBSZE, 16-kartkowy zeszyt gładki

Wszystkie przybory powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem ucznia.

• Obuwie: obowiązują buty zamienne ( podeszwa gumowa- tenisówki, trampki ze sznurowadłami)
  • podpisany imieniem i nazwiskiem worek na obuwie zamienne, na tyle duży, by zmieściły  się buty zimowe,
  • strój sportowy: biała koszulka, czarne lub granatowe spodenki, skarpetki antypoślizgowe

Ważne Informacje dla Rodziców

1. W ostatnim tygodniu wakacji będzie możliwość zapisania dzieci na zajęcia świetlicowe(dot. uczniów rodziców pracujących). Informacja na temat organizacji zapisów zamieszona zostanie na stronie internetowej pod koniec sierpnia.
  2. Rodzice mogą formułować wnioski o umieszczenie dzieci w jednej klasie. Powinny zawierać uzasadnienie i zostać potwierdzone przez rodziców każdego z nich. W/w wnioski należy składać w sekretariacie szkoły w budynku przy Osuchowskiego 8 do dnia 26 czerwca 2020 r.

W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu:

• sp3bb.op.pl,
  • tel. 338124437, 338168636.

Wychowawcy klas