Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

24-08-2023 10:56

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się w poniedziałek 4 września 2023 r. według następującego harmonogramu:

Budynek przy ul. Osuchowskiego

9.30 - klasy I - III

10.30 - klasy IV - V

Budynek przy ul. Asnyka

9.30 - klasy VI - VIII

Uczniom klas I może towarzyszyć jeden z rodziców, natomiast uczniowie klas II-VIII
uczestniczą w rozpoczęciu roku samodzielnie.

Uczniowie spotykają się z wychowawcami w klasach (lista sal będzie umieszczona na drzwiach szkoły) 10 minut przed godziną rozpoczęcia i pod ich opieką schodzą do sali gimnastycznej.