Dzień spadającego liścia

23-09-2024 13:21

Za początek astronomicznej jesieni uznajemy moment, kiedy Słońce przechodzi przez punkt równonocy jesiennej. Zwyczajowo wypada
on między 22, a 23 września.

Z tej okazji w poniedziałek 23 września z radością powitaliśmy JESIEŃ!

Uczniowie i Pracowników naszej Szkoły wzięli udział w akcji Samorządu Uczniowskiego: "Dzień Spadającego Liścia".

Sale lekcyjne i korytarze zostały pięknie udekorowane, chętni przyszli do szkoły  "Z liściem na głowie", tzn. w jesiennych wiankach lub udekorowanych jesiennymi akcentami czapeczkach czy kapeluszach. Ubrania swoją kolorystyką oddawały niepowtarzalny klimat ZŁOTEJ, POLSKIEJ JESIENI!

Przytulna atmosfera ZŁOTEJ, POLSKIEJ JESIENI wypełniła po brzegi Naszą Szkołę!