Czas na chwilę poezji...

12-01-2023 10:28

11.01.2023 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 6-8. Uczestniczki zaprezentowały ciekawe interpretacje wybranych utworów. Wzruszyła nas Agnieszka Jasny z kl.8a swoją recytacją tekstu W. Szymborskiej "Czwarta nad ranem" - uczennica zdobyła III miejsce. Podobał nam się oryginalny występ Magdaleny Stalki z kl. 6b, która zajęła II miejsce interpretując wiersz A. Frączek "Obietnica". Zwyciężczynią konkursu została Magdalena Gajny z kl.6c - autorka przebojowego występu, podczas którego usłyszeliśmy tekst A. Frączek pt. "Bociek".

Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy!!!