Przejdź do treści Przejdź do menu

Bielsko-Biała Świetlną Stolicą Województwa Śląskiego

13-01-2022 17:27

Szanowni Państwo,
z największą przyjemnością informuję, że Miasto Bielsko-Biała zostało wybrane Świetlną Stolicą Województwa Śląskiego i awansowało do ogólnopolskiego finału.

W porozumieniu z Sekretarzem Miasta serdecznie zachęcamy Państwa do głosowania.
Jestem przekonany, że nasza wspólna mobilizacja pozwoli nam w tej rywalizacji potwierdzić, że naprawdę nasze Miasto jest najpiękniej rozświetlonym miastem w Polsce.
W naszym województwie plebiscyt prowadzony jest przez Dziennik Zachodni, głosowanie odbywa się pod linkiem dziennikzachodni.pl/p/kandydat/bielsko-biala%2C2404313/.

Pamiętajmy, że w tym etapie - każdy może oddać 10 głosów dziennie, głosując codziennie od 14 stycznia 2022 roku.

Aby zagłosować na nasze miasto należy:

  *   zalogować lub zarejestrować się w serwisie;
  *   potwierdzić rejestrację za pomocą linka aktywującego, który otrzymamy na podany przez nas adres e-mail (często informacja z linkiem trafia do spamu lub śmieci- link należy skopiować i wstawić w przeglądarkę);
  *   następnie logujemy się na nasze konto;
  *   podajemy numer (służbowego) telefonu komórkowego w zakładce zweryfikuj swój numer telefonu;
  *   w rubrykę KOD - wprowadzamy numer, który otrzymaliśmy za pomocą sms, akceptujemy regulamin i wtedy już możemy głosować.

Wszystko teraz zależy od naszych głosów!

Dodatkowe informacje:

W obecnej rundzie internauci wybiorą spośród szesnastu miast to, które ich zdaniem zasługuje na miano "Świetlnej Stolicy Polski".

Zwycięzca otrzyma nagrodę główną w postaci sprzętu AGD o wartości 40 000 zł oraz nowoczesnej instalacji fotowoltaicznej o wartości 25 000 zł dla wybranej jednostki użyteczności publicznej (np. domu dziecka).

Głosowanie w ogólnopolskim plebiscycie: 14-25 stycznia, do godziny 12.00.

W związku z powyższym zachęcam Państwa do głosowania i mobilizacji Waszych znajomych do oddania głosu na nasze pięknie rozświetlone miasto.

Pozdrawiam

Wiesław Maj
Naczelnik
Wydział Gospodarki Miejskiej
Urząd Miejski  w Bielsku-Białej