Apel okolicznościowy z okazji 250 - lecia Komisji Edukacji Narodowej

19-10-2023 10:35
13 października odbył się apel okolicznościowy z okazji 250. rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji klasa uczniowie klas 7a i b wraz z wychowawcami przygotowały dla uczniów klas 4-8 przedstawienie obrazujące historię powstania KEN. To była ciekawa lekcja historii! Dopełnieniem spektaklu były występy wokalne i instrumentalne. Na zakończenie występu uczniowie złożyli swoim pedagogom serdeczne życzenia.
Podziękowania dla klas siódmych i ich wychowawców oraz nauczycielki muzyki od Pani Dyrektor oraz gromkie brawa od zebranych uczniów były najlepszym uznaniem za przygotowanie apelu.