14 Beskidzki Festiwal Dobrej Energii

10-05-2024 11:39

Już za niedługo, 24 maja w Parku Słowackiego, odbędzie się coroczne święto klimatu i energii - 14 Beskidzki Festiwal Dobrej Energii.

Dlatego chcielibyśmy serdecznie zaprosić przedszkola (po 1 grupie przedszkolaków z danego przedszkola) oraz szkoły (maksymalnie 2 klasy z danej szkoły) do uczestnictwa w 14 Beskidzkim Festiwalu Dobrej Energii. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Ze względu na liczbę atrakcji, które przygotowaliśmy, teren tegorocznego festiwalu obejmuje park wraz z namiotem festiwalowym, plac przed BCK oraz boisko sportowe ORLIK.

Tradycyjnie blok dla przedszkoli będzie w godz. 9:00 – 11:00, a blok dla szkół w godz. 12:00 – 14:00.

W bloku dla mieszkańców najbardziej chcielibyśmy zaprosić na trzy elementy imprezy:

• rodzinną grę terenową na smartfony i tablety pn. EKObusiness - teren Parku Słowackiego, start o godz. 16:15, a meta o godz. 17:45 UWAGA! dodatkowa premia! Zaproście Państwo do gry rodziny swoich podopiecznych. Rodzina, która w zgłoszeniu do gry poda nazwę Państwa placówki jednocześnie wytypuje ją do losowania jednej z 10-ciu nagród dla szkół i przedszkoli!

ZAPISY rodzin na grę tutaj: https://ekosynteza.bielsko-biala.pl/zapisy-na-gre-terenowa/

• interaktywną grę rodzinną EKOmnibus na telebimie pod namiotem festiwalowym, gdzie do wygrania jest m.in. rodzinna kolacja w Wirtuozerii, wejściówka dla rodziny do parku linowego Trollandia, widokowy lot szybowcem dla całej rodziny, elektryczny samochód Tesla na weekend!
  • pokazy kulinarne z degustacją, występy taneczne, pokazy akrobatyczne, show iluzjonistyczne oraz mnóstwo atrakcji dla każdego.

ZAPISY placówek do udziału w festiwalu!

Liczba miejsc ograniczona, stąd prośba do dyrektorów/nauczycieli-koordynatorów, aby bezzwłocznie zapisać grupę/ klasę korzystając z przygotowanego formularza uczestnictwa w festiwalu dostępnego pod tym linkiem: