Wydarzenia - rok szkolny 2019/2020

DZIEŃ CZYSTEGO POWIETRZA

- warsztaty w ramach miejskiego programu prowadzone przez Panią Annę Sobańską z Fundacji Ekologicznej ARKA w dniu 5.11.2019 r dla uczniów klas 1 i 2 uczęszczających do świetlicy szkolnej.

IMPREZA INTEGRACYJNA DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH "W PODRÓŻ ZE SZKOŁĄ"

Wrzesień dla pierwszoklasistów to czas wielkich zmian i nowości. W nieznanym miejscu poznają nauczycieli oraz nowych kolegów i koleżanki. Aby pomóc im w tym trudnym okresie asymilacji w nowym środowisku i umożliwić lepszy kontakt z rówieśnikami, 2 października 2019 roku została zorganizowana w naszej szkole impreza integracyjna pt."W podróż ze szkołą". Podczas emocjonującej podróży dzieci odwiedziły Hiszpanię, Danię, Austrię, Włochy, Francję, oraz Polskę. Uczniowie pierwszych klas w Hiszpanii poznali gorące taneczne rytmy, w Danii krainę klocków Lego, w Austrii słuchali pięknej muzyki, we Włoszech samodzielnie przygotowywali pizzę, we Francji zwiedzali Luwr, a w Polsce czekała na nich ciekawa lekcja ornitologii, podczas której dowiedzieli się jakie ptaki żyją w naszej ojczyźnie. Dzieci świetnie się bawiły, a ponadto miały okazję poznać z czego słyną wybrane państwa europejskie.