Sukcesy i osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016 w konkursach ogólnopolskich, wojewódzkich i międzyszkolnych

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki – M. Szydełko kl. VIa – kwalifikacja do etapu rejonowego – opiekun E. Ryńska-Mosór

Wojewódzki  Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – H. Affanasowicz kl. VIa – kwalifikacja do etapu  rejonowego  - opiekun D. Chrobak

III miejsce –  Wojewódzki Konkurs Plastyczny  „ Ulubiony bohater literacki „ - Z. Wawrzeńczyk kl. Vb  -  opiekunowie - M. Stachura, K. Lazar-Kopeć

III miejsce – Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „ W  kręgu  poezji ks. Twardowskiego ”-M. Gęsiak  kl. IIb  - opiekun  I. Wożniak

III miejsce – Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „ W kręgu poezji ks. Twardowskiego ” - S. Leś  kl. Vb  – opiekun  M. Stachura

I miejsce -   XX Edycja  Konkursu Plastycznyego  „Papierosy szkodzą zdrowiu”:  - S. Madzia kl. Ic – opiekunowie – J.  Witas, A. Jachnicka, J. Kasztura , P. Gorzelak

Wyróżnienie – Konkurs Plastyczny  „ Papierosy szkodzą zdrowiu  ”- M. Krulik  kl. Id – opiekun  - D. Beczała

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  „ Postaw na zdrowy styl życia ” praca prezentowana na wystawie  w UM  - N. Kluba – opiekun – K. Lazar-Kopeć

Wyróżnienie - wystawa prac  - XX Edycja  Konkursu Plastycznyego  „ Papierosy szkodzą zdrowiu ” – opiekun M . Komorek.

Nagroda – Konkurs Ogólnopolski w ramach akcji „ Zachowaj Trzeźwy umysł” - „ Warto pomagać ” – J. Czarnynoga kl. IIIc – opiekun  - G. Liczewska

Wyróżnienie – Międzyszkolny  Konkurs  „ Inny nie znaczy gorszy ”- Sz. Dwornik kl. IIIa – opiekun  A. Trochimiak – Przewoźnik

Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych – przejście do II etapu  - opiekunowie - A Lubos , K. Damek – Krzemieńska, I. Prus

I miejsce – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach  w kategorii dziewcząt i indywidualnej – A.Mędrzak , opiekun  M. Kaźmierska -Kempys

II miejsce – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach  w kategorii dziewcząt i indywidualnej – P. Lelek, opiekun  M. Kaźmierska -Kempys

I miejsce – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach  w kategorii chłopców indywidualnie - D. Kubica  - opiekun  M. Kaźmierska -Kempys

I miejsce – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach drużynowe w kategorii chłopców -  opiekun M. Kaźmierska- Kempys.

I miejsce – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach drużynowe   w kategorii dziewcząt - opiekun M. Kaźmierska- Kempys.

IV miejsce - Mistrzostwa Miasta Bielska-Białej w tenisie stołowym chłopców  - drużynowo – opiekunowie - D. Pietrzykowska-Nawrot, E. Kubizna.

IV miejsce - Mistrzostwa Miasta Bielska-Białej w tenisie stołowym chłopców  - M. Król kl.Va – opiekunowie - D. Pietrzykowska-Nawrot, E. Kubizna.

 

Copyright © 2010 SP nr 3.