Sukcesy i osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016 sem. II w konkursach międzyszkolnych

Laureat XIV Konkurs Matematyczny im. S Banacha- M. Szydełko kl.6a- op. E. Ryńska- Mosór

Laureat XIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny – M. Szydełko kl.6a, H. Affanasowicz kl.6a, J. Sulimierski kl.4b – op. E. Mosor, Z. Wawrzeńczyk kl 5b, T. Dybał kl. 6b –op. B. Jaszczurowski

Arcymistrz Logicznego Myślenia III Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Przygoda z logiką” – M. Szydełko kl.6a- op. E. Ryńska- Mosór

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie na Prezentację Multimedialną „Mój ulubiony bohater …”- O. Wolny kl.5b, op.-G. Byrdziak

II miejsce w Miejskim Konkursie „Katyń ocalić od zapomnienia” – M. Szydełko kl.6a, op.- A. Bezwiński

I miejsce w Miejskim Konkursie „Papier, plastik, szkło- segregacja to jest to” – J. Wawryków kl. 3a, op.- A. Trochimiak-Przewoźnik

III miejsce w Miejskim Konkursie „Papier, plastik, szkło- segregacja to jest to” – M. Wylęgała kl.3a, op.- A. Trochimiak-Przewoźnik

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie „Papier, plastik, szkło- segregacja to jest to” – A. Sitek kl.3a, op.- A. Trochimiak-Przewoźnik

I miejsce w Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”, Książnica Beskidzka – J. Wawryków kl. 3a, op.- A. Trochimiak-Przewoźnik

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas trzecich „Mistrz Ortografii” – J. Wawryków kl. 3a, op.-   A. Trochimiak-Przewoźnik

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Czytamy lektury”- A. Gęsiak kl. 3a, op.- A. Trochimiak-Przewoźnik

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „W krainie wierszy Jana Brzechwy”- E. Balon, E. Janda kl.2b, op.- I. Woźniak

I miejsce w XXI Konkursie Wiedzy Biblijnej – E. Łopatka, kl4a op-B. Pawlus-Dusik

Finaliści XXI Konkursie Wiedzy Biblijnej –M. Popow kl. 6a, P. Gleindek kl. 5c- op-B. Pawlus-Dusik

II miejsce  Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego – H. Affanasowicz kl. 6a- op. K. Damek- Krzemieńska I. Prus

Finaliści Konkurs j. angielskiego dla szkół podstawowych- S. Leś kl. 5b, J. Świstowicz kl.6a – op. A. Lubos,  I. Prus

Wyróżnienie Konkurs j. angielskiego dla szkół podstawowych- S. Chrzanowska kl. 6a, M. Goliasz kl. 6c – op. A. Lubos, I. Prus

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Co słonko widziało”-  N. Pilarz kl.2c L. Truchan 1d op.- A. Jachnicka

III miejsce W Międzyszkolnym Konkursie „Co słonko widziało”- J. Pawłowski kl. 2d op.- M. Komorek, N. Środa kl. 1a op.- B. Duczymińska, J. Pawłowski op.- A Jachnicka

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Co słonko widziało”-  M. Hanzelko kl.5b- op. K. Lazar-Kopeć, M. Bieniek

II miejsce w XVII Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki „O złotą nutkę” zespół I-III - op. A. Jachnicka, J. Witas

II miejsce w XVII Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki „O złotą nutkę solista I-III - op. A. Jachnicka, J. Witas

III miejsce Konkurs Ortograficzny dla uczniów kl. V-Vi szkół podstawowych – H. Affanasowicz, -op. D. Chrobak

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „W chmurach poezji”- S, Leś kl. 5b, op.-M. Stachura

Copyright © 2010 SP nr 3.