Sukcesy i osiagnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016 sem. II w konkursach międzynarodowych i ogólnopolskich

I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” – J. Wawryków,  kl. 3a – op. A. Trochimiak-Przewoźnik, A. Białek, kl. 2a-op. A. Głowacka, W. Woźniak kl.1c-op. A. Jachnicka, J. Witas

II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” – Sz. Dwornik,  kl.3a – op. A. Trochimiak-.Przewoźnik, Klaudia Bartnicka, kl. 2a-op. A. Głowacka, Jakub Kukurawasz, kl. 2a-op. A. Głowacka

III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” –A. Gąstała, kl. 3a-op.A. Trochimiak- Przewoźnik, M. Wylęgała kl.3a- op. A. Trochimiak- Przewoźnik, Zuzanna Kostka, kl. 2a-op.          A. Głowacka

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” – Lena Cisowska, Natan Skrobacz, Sandra Skurzok, Mateusz Sojka, Katarzyna Zając –uczniowie kl.3a-op. A. Trochimiak-Przewoźnik, Rafał Kulka, Klaudia Bartnicka-uczniowie kl. 2a-op. A. Głowacka, Emilia Balon kl.2b i Maria Goryl 1c-op. A. Jachnicka J. Witas, M. Liczewska, Helena Łopatka kl1a-op. B. Duczymińska

Wynik bardzo dobry  Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2016”- M. Szydełko kl 6a-op. E. Ryńska- Mosór, R.Leś kl. 6a op- E. Ryńska- Mosór

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2016”-  J. Sulimierski, D. Kubica, M. Jobda kl.4b-op. E. Ryńska- Mosór, F. Tytyk kl.4a, M .Łekawa i K. Puzoń kl 5a-op. B. Jaszczurowski, A.Urbańczyk kl.2c –op. S Wnętrzak, J. Dziobka kl. 2d –op. M. Komorek, M.Wiśniowski kl.2b- op. I. Woźniak, J. Wawryków, K. Zając i St. Affanasowicz kl. 3a- op. A. Trochimiak- Przewoźnik. Kacper Pieniądz 3b- op. E. Juszczyszyn

Zdobycie tytułu Laureata w Międzynarodowym Ekumenicznym Konkursie Wiedzy Biblijnej „Jonasz” – K. Puzoń kl.5a, P. Gleindek kl.5c, M. Popow kl.6a, T. Boryń kl.5a, J. Grębowski kl.6b- op.  B. Pawlus – Dusik

Finał III miejsce w Międzynarodowym Ekumenicznym Konkursie Wiedzy Biblijnej „Jonasz D. Linnert kl. 5b op.  B. Pawlus- Dusik, St. Affanasowicz kl.3a  i M. Urbaniec–op. Zoń- Maśka

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Fox 2016”- H. Affanasowicz, kl. 6a, S. Leś kl. 5b, M. Pawlelec kl.5 b, J. Wawryków- op. K. Damek- Krzemieńska, A. Lubos, I. Prus, J. Kasztura

Najlepszy wynik w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”- N. Stojecka, kl. 6a, P. Lelek, kl. 6b- op. J. Anczakowska

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”- J. Wawryków kl.3a, op.- A. Trochimiak-Przewoźnik

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”- P.Gleindek kl. 5c- J.Anczakowska i A. Dendys, J. Wawryków kl.3a, op.- A Trochimiak-Przewoźnik

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”- I. Wojciechowski kl. 3c, op.-B. Sikora, A. Gąstała, D. Jaszczurowska , W. Wilk, M. Wylęgała, K. Zając kl. 3a, op.-A Trochimiak- Przewoźnik

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Piękno i brzydota…” J. Pindel kl. 5b, op.- G. Byrdziak

 

Copyright © 2010 SP nr 3.