Sukcesy i osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015 w konkursach międzyszkolnych

III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie  „Bajarz Roku” – A. Haberny kl.6a - op. M. Stachura

II miejsce w Konkursie Plastycznym „ Postaw na zdrowy styl życia” – H. Affanasowicz kl.5a – op. K. Lazar - Kopeć

III miejsce w Konkursie Plastycznym „ Posprzątaj po swoim pupilu” – O. Romik kl. 4c– op. K. Lazar - Kopeć

IV miejsce w Konkursie Plastycznym „ Posprzątaj po swoim pupilu”  - D. Tronkowska kl. 5a – op. K. Lazar – Kopeć

Wyróżnienie w Konkursie „ Eurodyta 2014” org. przez Punkt Informacji Europrjskiej – P. Zbijowska kl.6c, W. Nowak kl.6c – op. A. Lubos

Nagroda w konkursie „ Zachowaj Trzeźwy Umysł” – P. Herok kl.6a, A. Filek kl.4a – op. G. Liczewska

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym  „Papierosy szkodzą zdrowiu” – Z. Kostka – op. J. Witas, A. Jachnicka, M. Jafernik, J. Golis, P. Gorzelak

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym  „Papierosy szkodzą zdrowiu”:   J. Łukaszek, M. Kazubska – op. J. Witas, A. Jachnicka, M. Jafernik, J. Golis, P. Gorzelak

 II miejsce w konkursie pt. „Choinka dla Zwierząt” – org. Oddział PTTK „ Podbeskidzie” – Gromada Zuchowa – Witas Jafernik

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Mistrz Pięknego czytania”- A. Haberny, kl. 6a, op. M. Stachura

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Mistrz Pięknego czytania”- J. Witas, kl. 6a, op. M. Stachura

Laureata VI Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkól podstawowych- A. Kossowska, kl. 6a - op. K. Damek- Krzemieńska

Wyróżnienie w VI Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów szkól podstawowych- H. Affanasowicz, kl. 5a - op.    A. Lubos

 III miejsce w XX Konkursie Wiedzy Biblijnej- M Popow, kl. 5a - op. B. Pawlus- Dusik

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie J. Angielskiego, H. Affanasowicz, kl. 5a- op. A. Lubos

Finalistka w Międzyszkolnym Konkursie J. Angielskiego, O. Boyle, kl. 6 c- op. A. Lubos

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ogród ks. Twardowskiego”- M. Jasny, kl. 3a - op. B. Duczymińska, M. Stachura

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ogród ks. Twardowskiego”- R. Paruzel, kl. 3a - op. B. Duczymińska, M. Stachura

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ogród ks. Twardowskiego”- J. Witas, kl. 6a - op. M. Stachura

III miejsce w Konkursie Polsko - Angielskim Angielsko - Polskim dla uczniów szkół podstawowych- J. Witas, kl. 6a - op. K. Damek- Krzemieńska, A. Lubos

Wyróżnienie w Konkursie Polsko - Angielskim Angielsko - Polskim dla uczniów szkół podstawowych - A. Kossowska, kl. 6a - op. K. Damek- Krzemieńska, A. Lubos

III miejsce w Konkursie Internetowym z Wiedzy o UE: „Eurydyta”- M. Wylęgała, kl. 6b - op. A. Lubos

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „W krainie baśni Andersena”- J. Sulimierski, kl. 3b - op. M. Stachura, D. Beczała

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „W krainie baśni Andersena”- M. Wylęgała, kl. 2a - op. M. Stachura

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „W krainie baśni Andersena”- Z. Szostek, kl. 3b - op.     M. Stachura, D. Beczała

Laureaci w XIII Konkursie Matematycznym im. Banacha - S. Śpiewak, kl. 6b, A. Cader, kl. 6b, M. Szydełko,    kl. 5a - op. E. Mosór

Laureaci XII Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego - M. Szydełko, kl.5a, T. Dybał, kl. 5b, M. Popow,  kl. 5a, R. Jobda, kl. 6c, A. Kossowska, kl. 6a- op. B. Jaszczurowski, E. Mosór

Finalistka w Konkursie Recytatorskim org. Przez KSB Diecezji Bielsko- Żywieckiej- J. Witas, kl. 6a - op.B. Pawlus- Dusik

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „W blasku gwiazdy betlejemskiej”- M. Wylęgała, kl. 2a - op. A. Trochimiak- Przewoźnik

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „W blasku gwiazdy betlejemskiej”- J. Wawryków, kl. 2a - op. A. Trochimiak- Przewoźnik

II miejsce w Miejskim Konkursie „Dobre rady - kompostuj odpady”- M. Wylęgała, kl. 2a - op. A. Trochimiak- Przewoźnik

Finalistka Międzyszkolnego Konkursu „Spelling Bee”- H. Affanasowcz, kl. 5a - op. I. Prus

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim- A. Białek, kl. 1a - op. A. Głowacka

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim- M. Gęsiak, kl. 1b - op. I. Woźniak

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas trzecich „Mistrz ortografii” – D. Ciupka, kl. 3a – op. D. Duczymińska

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas trzecich „Mistrz ortografii” – K. Szymczyk, kl. 3a – op. D. Duczymińska

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym- A. Haberny, kl. 6a – op. D. Chrobak

Copyright © 2010 SP nr 3.