Sukcesy i osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015 w konkursach międzynarodowych i ogólnopolskich

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ 20 urodziny Koszmarnego Karolka” – K. Kuch kl. 3a – op. B. Duczymińska

I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” – K. Zając,  kl. 2a – op. A. Trochimiak-Przewoźnik

II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” – B. Bakalarski,  kl.2a – op. A. Trochimiak-Przewoźnik

II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” – J. Bodzek, Z. Kostka, kl. 1a – op. A. Jachnicka, J. Witas

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” – L. Głażewski, kl. 1d – op.  A. Jachnicka, J. Witas

Laureat  Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 2015”- M Szydełko, kl.5a - op. E. Mosór

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2015”-  J. Pniak, S. Affanasowicz, J. Witas, J. Wawryków, O. Mędrzak, D. Jaszczurowska, M. Bilski- op. A. Trochimiak- Przewoźnik,  E. Juszczyszyn, J. Tkaczyk, B. Duczymińska

P. Gleindek, T. Boryń, M. Popow, H. Affanasowicz, R. Leś, T.Dybał, R. Jobda, A. Kossowska – op. E. R.-Mosór, B. Jaszczurowski

Wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2015”- F. Tytyk kl.3a- op. B. Duczymińska

Laureat w Międzynarodowym Ekumenicznym Konkursie Wiedzy Biblijnej „Jonasz” – T. Boryń, kl, 4a- op.  B. Pawlus – Dusik

Finał w Międzynarodowym Ekumenicznym Konkursie Wiedzy Biblijnej „Jonasz”, A. Haberny, kl. 6a,  M. Popow, kl. 5a- op.  B. Pawlus-Dusik

 Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Fox 2015”- H. Affanasowicz, kl. 5a, J. Świstowicz, kl. 5a- op. K. Damek- Krzemieńska, A. Lubos

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Fox 2015”- J. Witas, kl. 6a, M. Wylęgała, kl. 6b, M. Goliasz, kl. 5c- op.  K. Damek- Krzemieńska, A. Lubos, I. Prus

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Kamienicy - duet  M. Kazubska, kl. 1d, N. Pilarz kl. 1c- op. A. Jachnicka, J. Witas

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Co słonko widziało”- F. Piprek , kl. 1d, W. Szakuła, kl. 1a - op. A. Jachnicka, J. Witas

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Co słonko widziało”- J. Pawlus, kl. 1d - op. A. Jachnicka, J. Witas

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Co słonko widziało”- M. Kóska , kl. 1d, W. Szakuła, kl. 1a- op. A. Jachnicka, J. Witas

 II miejsce w XVI Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki „O złotą nutkę” zespół I-III - op. A. Jachnicka, J. Witas

 II miejsce w XVI Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki „O złotą nutkę solista I-III - op. A. Jachnicka, J. Witas

Laureat IV Przeglądu Twórczości Młodzieżowych Grup Teatralnych WENA organizowany przez Teatr Grodzki w Bielsku Białej- zespół teatralny  „Skakanka” – op. A. Jachnicka

Nagroda dla zespołu teatralnego „Skakanka” za wykonanie lalki teatralnej - IV Przegląd Twórczości  Młodzieżowych Grup Teatralnych WENA org. przez Teatr Grodzki w Bielsku Białej- op. A. Jachnicka

Najlepszy wynik w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”- N. Stojecka, kl. 6a, P. Lelek, kl. 6b- op. J. Anczakowska

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na recenzję teatralną - A. Haberny, kl. 6a – op. D. Chrobak

 

Copyright © 2010 SP nr 3.