Osiągnięcia z lat ubiegłych

Miejskie Igrzyskach Młodzieży Szkolnej rok szkolny 2011/2012:

I m. drużynowo wśród dziewcząt,

I m. drużynowo wśród chłopców.

Etap rejonowy

I m. drużynowo wśród dziewcząt,

I m. drużynowo wśród chłopców.

TURNIEJE SZKONE

1.       Szachowe Mistrzostwa Szkoły Klas I – III

2.       Szachowe Mistrzostwa Szkoły Klas I

3.       Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły  

Obecnym Mistrzem Szkoły jest Rafał Jobda klasa III kat. II.

Mistrzynią jest Natalia Lewicka kl III.

 

Miejskie Igrzyskach Młodzieży Szkolnej rok szkolny 2012/2013:

Rafał Jobda - II miejsce (indywidualnie)

Batłomiej Hajducki - III miejsce (indywidualnie)

Natalia Lewicka - I miejsce (indywidualnie)

Anna Janosz - II miejsce (indywidualnie)

TURNIEJE SZKONE

1.       Szachowe Mistrzostwa Szkoły Klas I – III

2.       Szachowe Mistrzostwa Szkoły Klas I

3.       Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły

Obecnym Mistrzem Szkoły klas III -  IV jest Rafał Jobda

II miejsce Bartłomiej Hajducki

III miejsce Mateusz Wirkijowski

Obecną Mistrzynią klas III -  IV jest Natalia Lewicka

II miejsce Anna Janosz

III miejsce Aleksandra Kosowska

Uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Bielsku Białej zajął 11 miejsce w Mistrzostwach Świata Szkół w Szachach w 2011 w kategorii do lat 9. - kliknij link, aby dowiedzieć się więcej

 

Rok szkolny 2013/2014

1.      Igrzyska Młodziezy Szkolnej dziewcząt - I miejsce

2.      Rejonowe Zawody Szachowe dziewcząt - I miejsce

3.   Powiatowe Druzynowe Mistrzostwa Szkół - I miejsce - Bartłomiej Hajducki, Dominik Kubica, Natalia Lewicka, Paulina Lelek

4.  Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach wśród dziewcząt - Częstochowa 16.04.2014 - Paulina Lelek, Natalia Lewicka

5.      Szachowy Mistrz Szkoły - Dominik Kubica; wicemistrz - Rafał Jobda

6.    Szachowa Mistrzyni Szkoły - Natalia Lewicka; wicemistrzynie - Anna Janosz, Aleksandra Kosowska

Rok szkolny 2014/2015

Szachowe Mistrzostwa Szkoły - 28.11.2014

MISTRZ SZKOŁY:

I miejsce - Rafał Jobda 6c

II miejsce - Bartłomiej Hajducki 4c

III miejsce - Mateusz Szydełko 5a

MISTRZYNI SZKOŁY:

I miejsce - Natalia Lewicka 6b

II miejsce - Paulina Lelek 4b

III miejsce - Aleksandra Kosowska 6a

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - 3.12.2014

Drużynowo:

I miejsce - chłopcy - Rafał Jobda, Bartłomiej Hajducki

I miejsce - dziewczeta - Natalia Lewicka, Paulina Lelek

Indywidualnie:

Chłopcy 

I miejsce - Rafał Jobda

II miejsce - Bartłomiej Hajducki

Dziewczęta

I miejsce - Paulina lelek

II miejsce - Natalia Lewicka

 

 

 

Copyright © 2010 SP nr 3.