Kadra

NAUCZYCIELE I INNI PRACOWNICY SZKOŁY


DYREKTOR SZKOŁY: Ewa Polaczek

WICEDYREKTOR SZKOŁY: Maria Cyran, Jolanta Skrbeńska - Wilczek

SEKRETARZ SZKOŁY: Elżbieta Inerowicz, Jolanta Zawisza

KIEROWNIK ADMINISTRACJI: Maria Juraszek - Gąsior, Maria Romaniak

NAUCZANIE ZINTEGROWANE: Dorota Beczała, Beata Duczymińska, Adrianna Głowacka, Ewa Juszczyszyn, Marzena Komorek, Joanna Kóska, Beata Sikora, Agata Trochimiak - Przewoźnik, Izabela Woźniak

JĘZYK POLSKI: Ewa Polaczek, Renata Węgrzyn - Bąbol,Dorota Chrobak, Olga Bies-Moniak, Monika Godlewska, Beata Zagórska

MATEMATYKA: Błażej Jaszczurowski, Ewa Ryńska - Mosór, Halina Babik-Dziedzic, Krzysztof Gacek, Mariola Maryszewska-Kwasny, Joanna Śpiewak

FIZYKA: Joanna Sztuka-Janik

CHEMIA: Maria Handerek

PRZYRODA: Joanna Anczakowska, Anna Dendys, Aneta Łukasz

BIOLOGIA: Izabela Neuman-Piętka

GEOGRAFIA: Dorota Cieśla

HISTORIA: Adrian Bezwiński, Maria Cyran, Roman Orawczak, Beata Ptak-Kubica

WOS: Roman Orawczak, Beata Ptak-Kubica

EDUKACJA DLA BEZPIECZENSTWA: Marcin Leżański

JĘZYK ANGIELSKI: Katarzyna Damek - Krzemieńska, Joanna Kasztura, Agnieszka Lubos, Ilona Prus, Bożena Czurczak, Anna Jaromin, Anna Smółka, Katarzyna Straub - Jurczyk, Katarzyna Świstowicz

JĘZYK NIEMIECKI: Mateusz Łożyński

JĘZYK WŁOSKI: Bogusława Gac-Salmeri

MUZYKA: Katarzyna Lazar - Kopeć

PLASTYKA/ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE: Agata Boińska

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE:

klasy 1- 3 - Gabriela Byrdziak, Joanna Romańska

klasy 4-7 - Gabriela Byrdziak, Joanna Romańska, Izabela Binek

ZAJĘCIA TECHNICZNE: Joanna Romańska, Izabela Binek

WYCHOWANIE FIZYCZNE: Elżbieta Kubizna, Dorota Pietrzykowska - Nawrot, Paweł Gorzelak, Agnieszka Bryniarska-Briss, Katarzyna Fuczik, Monika Pietrzyk-Gąska

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE: Marta Stachura, Agnieszka Denik

RELIGIA: Beata Pawlus - Dusik, Alicja Zoń-Maśka, Krzysztof Cienciała, Dorota Gałuszka, Ewa Liberadzka

ETYKA: Joanna Picewicz

PEDAGOG: Jolanta Skrbeńska - Wilczek, Gabriela Liczewska, Agnieszka Krzempek, Marcin Ołenicz

PSYCHOLOG: Joanna Podgórska

BIBLIOTEKA: Marta Stachura, Patrycja Kańkowska, Sławomira Wnętrzak, Dorota Cieśla

ŚWIETLICA SZKOLNA:  Jolanta Golis, Adriana Jachnicka, Marta Jafernik, Justyna Witas, Barbara Brodka-Gluza, Olga Bies-Moniak, Roman Orawczak, Jolanta Biel

ZAJĘCIA REWALIDACYJNE: Bożena Skokan, Magdalena Hanus, Agnieszka Ochodek-Drożdż, Danuta Uniwersał, Aleksandra Nowak

INSTRUKTOR SZACHÓW: Małgorzata Kaźmierska - Kempys

PIELĘGNIARKA:  Danuta Gocal

Copyright © 2010 SP nr 3.