Grupy teatralne

Grupa teatralna „Skakanka”

Do grupy teatralnej „Skakanka” zapraszamy uczniów z klas I – III. Zaczynaliśmy  w 2014 roku. W tymże roku przygotowaliśmy spektakl pt: „Bajeczka”, z którym odnieśliśmy wiele sukcesów na przeglądach teatralnych. Byliśmy laureatami przeglądu WENA organizowanego przez Teatr Grodzki oraz zajęliśmy III miejsce w konkursie MINIATUR TEATRALNYCH Wojewódzkiego Przeglądu Krótkich Przedstawień i Monodramów w Buczkowicach. W roku szkolnym 2016/2017 na tym konkursie zdobyliśmy wyróżnienie. W roku szkolnym 2017/2018 w zespole bawi się, pracuje, tworzy, gra 10 osób.

Opiekunem grupy jest Adriana Jachnicka.

Grupa teatralna „Wyjście awaryjne” - zapraszamy na scenę uczniów z klas IV – VI. Tworzymy spektakle już dość długo, bo od 2009 roku. W tym czasie wystąpiliśmy w wielu konkursach i przeglądach m.in. byliśmy laureatami przeglądu WENA organizowanego przez Teatr Grodzki w Bielsku Białej i Miniatur Teatralnych w Buczkowicach. W bieżącym roku szkolnym 2017/2018 do naszego zespołu należy 10 osób.

Instruktorami są Pan Sławomir Miska – aktor Teatru Polskiego w Bielsku-Białej i Adriana Jachnicka.